Węże LED – ozdoba nowoczesnej stajni

Ośrodki jeździeckie są coraz bardziej popularne. Ludzie przyjeżdżają tam nie tylko na lekcje jazdy konnej, ale często spędzają całe dnie lub weekendy. Dlatego też szkółki coraz częściej dbają o infrastrukturę, rozszerzają swoją działalność, wprowadzają nowe typy zajęć, oferują swoim klientom noclegi w agroturystyce czy intensywne, wakacyjne kursy jazdy… Warto zadbać także o wystrój całego ośrodka, żeby zyskał nieco wyrazu nie tracąc jednocześnie sielankowego, spokojnego charakteru. Węże LED w nowoczesnej stajni to świetny pomysł na całoroczną, efektowną i praktyczną zarazem ozdobę, nie tylko dekorację na święta.

Oświetlenie w stajni i budynkach stadniny

Nie wymaga w ogóle komentarza sam fakt, że w stajni potrzebne jest porządne oświetlenie. Znacznie ułatwia to pracę wieczorem, pozwala na doświetlenie z natury dość ciemnego pomieszczenia, zastępuje niewielką liczbę okien w tym budynku. Można jednak pójść o krok dalej, żeby uatrakcyjnić wygląd stajni i dodać jej nieco nowoczesności. Najnowsze budynki wymagają także nowatorskich rozwiązać w kwestii oświetlenia – ważne, by było elastyczne, pozwalało się dopasować do panującego klimatu i stwarzało odpowiednią atmosferę. Takie właśnie są węże LED w różnych kolorach, dostępne w wielu długościach i rodzajach.

Technologia LED – efektowna nowoczesność

Dlaczego warto wybrać węże LED w nowoczesnej stajni? Technologia ta pozwala na całkowicie bezpieczne, ciekawe zaaranżowanie oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Zużywa o wiele mniej prądu, ponadto stosowane w niej żarówki nie nagrzewają się, a odpowiednie certyfikaty dają całkowite bezpieczeństwo w kwestii wypadków, spięć czy pożarów. Węże LED można opleść dookoła budynku, podkreślając jego kontury, co daje ciekawy efekt wizualny. Można ułożyć je w określony kształt albo połączyć ze sobą kolory, ponieważ są naprawdę uniwersalne! Można także łączyć ze sobą różne zestawy, dzięki czemu całość potrzebuje tylko jednego źródła prądu. To bardzo dobry pomysł na ozdobienie nowoczesnej stajni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *