Aranżacja świątecznego krajobrazu – iluminacje świetlne LED

Rynek w każdym mieście, czy też miasteczku obfituje w piękne świąteczne iluminacje świąteczne. Dziś ciężko sobie wyobrazić taki, który podczas zimowych, świątecznych spacerów nieoświetlany byłby przez subtelny blask świątecznych napisów, ozdób na kształt bombek, reniferów, czy innych iluminacji. Wieczór z trzaskającym mrozem i trzeszczącym śniegiem pod butami zdaje się zaraz wydawać cieplejszy, gdy przechadzając się możemy podziwiać nastrojowe iluminacje świetlne.

Wybór dekoracji świątecznych jest ogromny. W zależności od przestrzeni, którą mamy do dyspozycji możemy znaleźć odpowiednie lampki, kurtyny czy światełka elewacyjne lub wielkie iluminacje w 3d. Nie sposób wobec nich przejść obojętnie i każdy przechodzień zawiesi na nich oko.

Prócz standardowych lampek, czy napisów świetlnych, w ofercie znajdują się również dekoracje bardziej bajkowe. Bombki, bałwany, gwiazdy, drzewka z lampek sprawiają, że każdy przechodzień, na ten świąteczny czas, w pewnym stopniu poddaje się na tę chwilę nastrojowi i sam staje się na chwilę dzieckiem. Oddaje się w pełni klimatowi. Trudno, żeby było inaczej, gdyż takie dekoracje świąteczne nie tylko są bardzo estetyczne i cieszące oko, ale i doskonale komponują się z każdym otoczeniem.

Dekoracje świąteczne skonstruowane są z lampek LED, które odpowiadają za ten subtelny rodzaj światła. Ponadto ten rodzaj oświetlenia cechuje się dłuższą żywotnością, w porównaniu do standardowych żarówek oraz większą energooszczędnością.

Od paru lat tego typu dekoracje LED cieszą się niezwykłą popularnością w miejscach publicznych. Iluminacje świetlne sprawdzają się doskonale zdobiąc zarówno obszary zewnętrzne, jak rynki, restauracje, czy budynki, jak również w wewnątrz. Bardzo często stanowiąc również standardową dekorację przy wystawkach świątecznych w galeriach handlowych.

Na poniższym filmiku możecie zobaczyć jak prezentowały się iluminacje świetlne w Parku Oliwskim:

W katalogu dostępne są nie tylko różnego rodzaju wzory iluminacji świetlnych, ale również bardzo różnorodne wymiary. Znajdziemy tu zarówno niewielkie lampy od 60 cm, jak i takie mające nawet do 600 cm, w przypadku ledowych bram.

A tak w zeszłym roku oczekiwano na święta w Trójmieście: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Iluminowane-Trojmiasto-czeka-na-swieta-n97302.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *